Інформація може бути недостоврною

Рух автобусів с.Нараїв-м.Бережани
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
1 ?- Бережани ~07:00  
2 Львів - Черче(через Нараїв) 09:00  
3 Львів - Заліщики 11:00  
4 Нараїв - Бережани 12:30  
5 ? - Бережани 14:30  
6 ?- Бережани 15:30  
7 ? - Бережани 17:00  

 

Рух автобусів м.Бережани - с.Нараїв
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
1 Підгаєцький 08:30  
2 Бучач 09:15  
3 Монастириськ 10:10  
4 Борщів 11:00 Не завжди
5 Нараїв 11:30 Через село
6 Бережани - Львів 11:50  
7 Бучач - Львів 14:40  
8 Нараїв 17:50 Чверті
9 Чортків 19:00  
10 Заліщики 20:00  

 

Рух автобусів с.Нараїв - м.Львів
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
1 Нараїв - Львів 05:35  Ціна 32 грн., магазин "Теко" с.Нараїв, центр
2 Нараїв - Львів 10:00

Ціна 32 грн., магазин "Теко" с.Нараїв, центр

3 Нараїв - Львів 14:30 Ціна 32 грн., магазин "Теко" с.Нараїв, центр
4 Нараїв - Львів 19:05 Ціна 32 грн., магазин "Теко" с.Нараїв, центр

 

Рух автобусів м.Львів - с.Нараїв
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
1 Львів - Нараїв 07:50  Автостанція №6, вул. Личаківська
2 Львів - Нараїв 12:15 Автостанція №6, вул. Личаківська
3 Львів - Нараїв 16:45 Автостанція №6, вул. Личаківська
4 Львів - Нараїв 21:35 Автостанція №6, вул. Личаківська

 

Рух автобусів с.Нараїв - м.Тернопіль
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
1 Нараїв - Тернопіль 07:15 Відмінили

 

Рух автобусів м.Тернопіль - с.Нараїв(на  Бережани)
№п/п Назва маршруту Відправлення Додаткова інформація
08:00 (крім нд), 08:20, 08:45, 09:15, 09:40, 10:15, 10:50, 11:30, 12:00:13:10, 13:40, 14:10, 14:45, 15:15, 15:45, 16:20, 17:00, 17:10, 19:00, 20:05, 21:00

Вгору